ELIXÍR života IVAN ČAJ z KOMARICE 75g

Nový produkt

Ivan čaj z listov vrbovky úzkolistej. Výnimočný nápoj našich predkov odovzdávaný z generácie na generáciu ako elixír života pre zabezpečenie potrebných prírodných 70 stopových prvkov vrátane železa,horčíka,draslíka,sodíka,medi, vitamínC,B,karotén, bioflavonoidy ako aj 18 aminokyselín. 

Hmotnosť: 75g

Viac detailov

Za tento produkt nie sú žiadne vernostné body.


9,49 € s DPH

Detaily

Príroda nám dáva všetko potrebné pre náš život a naše zdravie. Len my sme zabudli, ako tieto dary prírody používať. Ľudová múdrosť, odovzdávané z generácie na generáciu, nám tu zanechala informácie o mimoriadnych vlastnostiach Ivan čaju.

 

Pozitíva Ivan čaju

Obsahuje 70 stopových prvkov, vrátane významného množstvo železa, horčíka, draslíka, sodíka a medi.

Ďalej je zdrojom 18 aminokyselín, ktoré sú ľahko absorbované do tela a rýchlo dodajú energiu.Obsahuje tiež veľké množstvo vitamínu C (až 6-krát viac ako citrón).

  • Okrem vitamínu C obsahuje čaj vitamíny B, zvlášť veľa karoténu. V čaji sú tiež obsiahnuté bioflavonoidy, pektín a chlorofyl.
  • Neobsahuje negatívne elementy, ako sú kyselina šťaveľová, kofeín a puríny.Najväčšou prednosťou je jeho bezkofeinovost, pretože nenarušuje metabolické procesy v našom tele.
  • Okrem vitamínu C obsahuje čaj vitamíny B, zvlášť veľa karoténu. V čaji sú tiež obsiahnuté bioflavonoidy, pektín a chlorofyl.
  • Neobsahuje negatívne elementy, ako je kyselina šťaveľová, kofeín a puríny.Najväčšou prednosťou je jeho bezkofeinovost, pretože nenarušuje metabolické procesy v našom tele.
  • Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o účinkoch vrbovky úzkolistej na zdravie človeka, odporúčame Vám vyhľadať si tieto informácie v odbornom herbári.
  • Ivan čaj obsahuje mnoho užitočných látok, ako je napríklad vitamín C, ktorého je v ňom trikrát viac ako v pomarančoch. Ďalej obsahuje triesloviny, minerálne látky, ale najdôležitejšie sú flavonoidy, ktorých je v Ivan čaji oveľa viac ako v bežnom čaji.

Ľudské telo dostáva veľa rán - ako fyzických, tak nefyzických (emocionálne, psychické, mentálne). A tak príroda - ako udržiavateľka všetkého živého - nám ponúka bylinku s názvom vrbovka úzkolistá, ktorá nám v mnohom dokáže život uľahčiť, uvoľniť naše fyzické i nefyzické bloky a tým nás dostať do nášho harmonického stredu a umožní nám ľahko žiť.Jedným aspektom je prirodzená bylinka, ktorá vyrástla zo zeme, vlahy a slnko podľa unikátne informácie, ktorá sa prejavila v jej tvare, farbe a vôňu. Druhým aspektom je doba, kedy je bylinka pripravená na to, aby nám poslúžila, a postup správnej prípravy tejto bylinky, aby mohla odovzdať svoje dary nám, živým bytostiam. Tu prišiel k slovu pradávny prirodzený proces fermentácie, ktorý spočíva v pozvoľnom sušenia vopred navlhčené a vo vlhku uskladnené vrbovky. Tá počas sušenia uvoľňuje enzýmy, rôzne druhy silíc a látok, ktoré Ivan čaj tvoria. Tie sa dostávajú do prirodzenej formy, ľahko vstrebateľné pre ľudský organizmus. Vznikne tak voňavý bylinkový nektár, ktorý po zaliatí čistou pramenitou horúcou vodou uvoľní tieto látky, a človek ich môže jednoduchým pitím vstrebať do svojho organizmu.Ivan čaj má blahodarné účinky na telo fyzické, emocionálne, mentálne a psychické. Ak niečo má mať blahodarné účinky, je potreba tieto účinky pocítiť ihneď. Keď mu všetko urobíme správne. A to si môže každý overiť pri pití vŕbovky úzkolistej, ktorá pre vás bola správnym spôsobom pripravená.Po zaliatí čaju horúcou vodou (60 - 90 stupňov) môžete vidieť zmenu jeho farby od svetlej až po temne tmavú, pričom v každom okamihu je čaj vhodný pre iný druh Celente a harmonizácie. Preto si každý z vás môže vybrať, ktorá z farieb a vôní je pre vás najpríjemnejšie. Keď viete načúvať svojmu telu a sami sebe, potom vždy zvolíte ten pravý okamih, kedy čaj piť. Vedľajšími prejavy sú ľahkosť pitie, príjemná vôňa, pocit uvoľnenia, pocit posilnenia sa a sily do tela a mnoho ďalších prejavov, ktoré pocítite.História tohto čaju siaha do XII. storočia. Štúdiom blahodárnych účinkov tejto rastliny sa zaoberal začiatkom dvadsiateho storočia aj lekár a výskumník Petr Alexandrovič Badmaev. 

Tisíce rokov naši predkovia hojne užívali výnimočný nápoj, ktorý nazývali elixírom života. Tento nápoj z fermentovanej vrbovky úzkolistej je známy pod názvom Ivan čaj. Svojimi blahodárnymi účinkami na zdravie človeka získal Ivan čaj tiež označenie ako elixír života, elixír mladosti alebo univerzálne prírodné lekárnička.Vrbovka úzkolistá hojne rastie v našich krajoch a na severnej pologuli. Preto Ivan čaj výborne vyhovuje našej genetike, jeho komplex minerálov a vitamínov je dokonale asimilovaný nášmu organizmu.

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

ELIXÍR života IVAN ČAJ z KOMARICE 75g

ELIXÍR života IVAN ČAJ z KOMARICE 75g

Ivan čaj z listov vrbovky úzkolistej. Výnimočný nápoj našich predkov odovzdávaný z generácie na generáciu ako elixír života pre zabezpečenie potrebných prírodných 70 stopových prvkov vrátane železa,horčíka,draslíka,sodíka,medi, vitamínC,B,karotén, bioflavonoidy ako aj 18 aminokyselín. 

Hmotnosť: 75g

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: