Wine set balenie - vlasový šampón, olejový kúpeľ a mydlo

Nový produkt

Vínna kozmetika s hroznovým olejom a extraktom z vínnej révy. Vinné spa kúpele s extraktmi z hrozna priamo u vás doma.Obsahuje dve unikátne suroviny z vínnej révy - špeciálny hroznový olej a extrakt z hrozna vínnej révy /ovocné kyseliny, minerály, flavonoidy má prospešné účinky na Vašu pokožku.

Viac detailov

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 1 vernostný bod. Za obsah košíku získate celkom 1 vernostný bod , ktoré môžu byť prevedené na zľavový kupón v hodnote 0,10 €.


17,99 € s DPH

Pridať do obľúbených

Detaily

Darčekové balenie vínnej kozmetiky Wine Spa - vlasový šampón 250 ml + olejový kúpeľ 500 ml + toaletné mydlo 70 g

Vínny šampón s hroznovým olejom a extraktom z vínnej révy - novinka v každodennej osobnej hygiene, ktorá využíva originálne rastlinné komponenty ku skvalitneniu starostlivosti o vlasy a vlasovú pokožku. Obsahuje dve unikátne suroviny z vínnej révy - špeciálny hroznový olej a extrakt z hrozna vínnej révy (Vitis vinifera), ktoré v sebe nesú ovocné kyseliny, minerály, flavonoidy a ďalšie látky, ktoré majú deklarovať veľmi prospešné účinky na pokožku. Kvalitné umývacie a ošetrujúce zložky, vyvážené pH a účinná kombinácia extraktov zaručujú dokonalé a šetrné umývanie pri zachovaní prirodzeného ochranného filmu a a ľahšie rozčesávanie vlasov.

Vínna kúpeľ s hroznovým olejom a extraktom z vínnej révy - novinka v každodennej osobnej hygiene, ktorá využíva originálne rastlinné komponenty ku skvalitneniu starostlivosti o pokožku celého tela. Obsahuje dve unikátne suroviny z vínnej révy - špeciálny hroznový olej a extrakt z hrozna vínnej révy (Vitis vinifera), ktoré v sebe nesú ovocné kyseliny, minerály, flavonoidy a ďalšie látky, ktoré majú deklarovať veľmi prospešné účinky na pokožku. Kvalitné umývacie a ošetrujúce zložky, vyvážené pH a účinná kombinácia extraktov zaručujú dokonalé a šetrné umývanie pri zachovaní prirodzeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

Vinné toaletné mydlo s glycerínom a extraktom z vínnej révy. Jemné toaletné mydlo s glycerínom a extraktom z hrozna vínnej révy (Vitis vinifera). Umýva šetrne a účinne pokožku celého tela bez jej nadmerného vysušovania.

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

11 ďalších produktov v rovnakej kategórii: