Gurmar čaj antidiabetikum 150g

687

Nový produkt

Gurmar je najúčinnejší prírodný prostriedok na liečbu diabetes I. a II. typu.

Má schopnosť nielen znižovať hladiny cukrov ale dokáže znovuobnoviť funkciu pankreasu a tým úplne vyliečiť z cukrovky na rozdiel od bežných .. .

Balenie: 150g  - dávka na jeden mesiac liečby.

Viac detailov

Za tento produkt nie sú žiadne vernostné body.


9,99 € s DPH

Pridať do obľúbených

Detaily

Užívanie Gurmaru proti cukrovke v tradičnej indickej medicíne je známe tisíce rokov. Gurmar je najúčinnejší prírodný prostriedok na liečbu diabetes I. a II. typu.

Gurmmar pôsobí pri poruchách metabolizmu cukrov viacerými účinkami. Stimuluje tvorbu inzulínu, regeneruje beta-bunky pankreasu a zároveň zvyšuje aktivitu enzýmov zúčastnených metabolizmu glukózy.

Aké výhody má lečba diabetes Gurmar čajom?

Gurmar je prírodný liečebný prostriedok na liečbu diabetes používaný tradičnou indickou medicínou tisícky rokov. Na rozdiel od bežných ...liekov, ...antidiabetík má Gurmar schopnosť nielen znižovať hladiny cukrov ale dokáže znovuobnoviť funkciu pankreasu a tým úplne vyliečiť z cukrovky.

Pre úspešnosť liečby je dôležité skoré začatie liečby a prijatie viacerých diétnych opatrení.

Gurmar čaj - účinné látky

Väčšinu biologicky aktívnych látok tvorí 10 druhov triterpénových saponínov oleanánového typu známych pod názvom kyselina gymnemová. Analýzou rastlín pochádzajúcich z Indie sa zistil celkový obsah kyseliny gymnemovej v rozmedzí 3,9 až 4,6%.

1 porcia čaju pripravená z 1,5g sušených listov obsahuje 63 mg kyseliny gymnemovej

1  balenie 150g obsahuje 100 porcií čaju

1 balenie 150g vystačí na 30 až 45 dní liečby

Užívanie:

Odporúčaná liečebná  denná dávka: 2 - 3 šálky čaju spolu s jedlom. Užívanie Gurmaru sa dobre znáša s užívaním všetkých liekov proti diabetu, neboli zistené žiadne vedľajšie účinky. Obvykle po 4 až 8 týždňoch užívania je možné znížiť dávky inzulínu a ostatných liekov. Až 25 % užívateľov Gurmaru sa úplne zaobíde bez ďalších liekov. Zníženie či vysadenie liekov po zlepšení výsledkov v súvislosti s užívaním Gurmaru je potrebné konzultovať s lekárom.

Dĺžka liečby

Nástup účinku je na rozdiel od iných rastlinných liekov pomalý, prvé zlepšenie nastáva obvykle po 3 až 4 týždňoch užívania, pre rozvinutie liečebného účinku sa odporúča sa užívať minimálne počas 6 mesiacov. Pri nastupujúcej forme cukrovky u dospelých zaznamenali maximálne liečebné úspechy obvykle po dlhodobom podávaní v období 18 až 20 mesiacov.

Spôsob prípravy

1 kávovú lyžičku čajoviny (1,5g) zaliať 2,5 dl vriacej vody a nechať vylúhovať 15 minút. Podľa potreby dochutiť prírodným sladidlom (stévia). Čaj sa pije teplý.

Upozornenie

Čaj nesmú užívať tehotné a dojčiace ženy.Pre nedostatok skúseností s užívaním nie je určený osobám do 20 rokov.

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: