JANTÁR-ový náramok organickej živice 19 cm

Nový produkt

Náramok zo sekaného Jantáru rôznych 3-4 odtieňov navlečený na elastickej pevnej gumičke.

Dĺžka: 17-19 cm , podpora celkového zlepšenia zdravotného stavu , krvný obeh , zmiernenie bolesti , energia života , črevná očista , močové ústrojenstvo v spojení až pri riešenia dny.

Viac detailov

Za tento produkt nie sú žiadne vernostné body.


8,99 € s DPH

Pridať do obľúbených

Detaily

Hands made - ručná výrobaJantár vznikol zkamenením organickej živice ihličnatých stromov. Jantár v latinčine znamená boh počiatku. Jantár dokáže zbaviť telo negatívnych energií, je vhodný na všetky choroby.
Pozitívne vplýva na depresie, preto je veľmi vhodný pre ľudí ku sklonom k smútku a so sebavražednými sklonmi. Jantár je kameň nádeje. Jeho slnečná sila nás vedie po ceste k väčšej radosti, šťastiu, ku svetlu... Jantár pre svoju farbu a účinky sa preto aj nazýva slnečným kameňom.
Liečivé účinky: lieči dýchacie cesty, astmu, bronchitídu, problémy a poruchy žalúdku a čriev, močové kamene, žlčník, chráni ľadviny, harmonizuje činnosť hormonálnych žliaz, znižuje riziko infekcií, horúčku, lieči očné problémy, bolesti uší, reumu, pozitívne vplýva na závrate a slabosti, pomáha proti hluchote, zabraňuje padaniu vlasov. Ukludňuje bolesti pri prerezávaní a raste zubov, zastavuje krvácanie z nosu. Má očisťujúce účinky na organizmus, harmonizuje tráviaci a hormonálny systém, čistí a posilňuje obličky.

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

19 ďalších produktov v rovnakej kategórii: