ESI Čistá šťava z ALOE VERA Zväčšiť

ESI Čistá šťava z ALOE VERA 1 liter

916

Nový produkt

ESI Čistá šťava z ALOE VERA - 99,8% aloe, 1 liter

- detoxikuje celé telo
- čistí črevá, pečeň, krv, cievy a pokožku
- vhodné pri plynatosti a zápche, nadúvaní, pocite ťažkého žalúdka
- pri žalúdočných vredoch a iných , hojí sliznice
- pri žlčníkových, žalúdočných a črevných problémoch
- posilňuje imunitu, vitaluzuje
- bojuje s Helicobacterom pylori, kandidou, vírusy, plesne a baktérie
...

Viac detailov

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 1 vernostný bod. Za obsah košíku získate celkom 1 vernostný bod , ktoré môžu byť prevedené na zľavový kupón v hodnote 0,10 €.


18,95 € s DPH

Detaily

ESI Čistá šťava z ALOE VERA - 99,8% aloe, 1 liter

Aloe Vera:
- detoxikuje celé telo od škodlivých a odpadových látok
- čistí črevá, pečeň, krv, cievy a pokožku
- zlepšuje vyprázdňovanie, vhodné pri plynatosti a zápche
- zlepšuje trávenie, vhodné pri nadúvaní, pocite ťažkého žalúdka
- protizápalové účinky, vhodné pri žalúdočných vredoch a iných zápalových ochoreniach, hojí sliznice
- pri žlčníkových, žalúdočných a črevných problémoch
- podporuje chudnutie
- posilňuje imunitu
- znižuje prekyslenie organizmu, vhodné pri záhe
- obnovuje zdravú črevnú mikroflóru a obranyschopnosť
- bojuje s Helicobacterom pylori a kandidou
- ničí vírusy, plesne a baktérie
- pri psoriáze, ekzémoch, akné, hemoroidoch (vhodné mkombinovať s telovým gélom)...
- celkovo vitalizuje

obsahuje;
viac ako 200 zložiek:
- všetky vitamíny (okrem D); antioxidanty A, C, E a vitamíny skupiny B, vrátane vitamínu B12, ktorý je bežný iba v potravinách živočíšneho pôvodu 
- minerály (vápnik, horčík, zinok, chróm, selén, fosfor...)
- 18 aminokyselín, z toho 8 esenciálnych (ktoré si organizmus nevie vyrobiť sám)
- enzýmy, ktoré sú potrebné pre správnu činnosť látkovej výmeny

- certifikovaný obsah mukopolysacharidov min. 7000 mg/l

Balenie: 1 liter

Zloženie: čistá šťava z Aloe vera (Aloe Barbadensis Miller) 99,8 %, regulátor kyslosti: kyselina citrónová. Konzervované benzoánom sodným a sorbanom draselným.

Dávkovanie:Pri konkrétnych zdravotných problémoch: prvé 2 týždne- 3 x denne jedna odmerka 20 min pred jedlom, potom 1-2x denne
Pri preventívnom užívaní: prvé 2 týždne- 2x denne, potom 1x denne
Pre deti: polovičné množstvo dávky pre dospelých

Na začiatku užívania Aloe Vera môžete pozorovať prechodné mierne zhoršenie tráviacich problémov, bolesti hlavy, kĺbov, zhoršenie pokožky a pod., je to spôsobené naštartovaním detoxikácie organizmu. Zvyčajne to trvá 3-4 dni, potom tieto príznaky odoznejú a naštartuje sa ozdravovanie organizmu. Počas tohto obdobia neprestávajte v pití Aloe Vera, môžete však znížiť dávku na 1 odmerku denne.

Pred požitím pretrepať. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku.

Výrobok nebol testovaný na zvieratách. Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

• Nepasterizované, bez pridania cukru a farbív.
• Čistá forma šťavy - neriedená vodou.
• Pomer zložiek zaručuje posilnenie účinku.
• Aloe šťáva je vyrobena jedinečným spôsobem, v ktorom sa sčítavajú optimálne vlastnosti vnútornej časti listu (bez aloínu) a čistého gélu, obsiahnutého vo vnútri
• Aloe šťava získaná priamo z čerstvej dužiny, krájanej ručne.
• Aloe získaná zberom v Mexiku, pestované bez použitia chemických látok.
• Aloe je spracovana za studena.
• Vyrobené podle prísnych kritérií ISO 9001 (kontrola kvality a obsahu aktívnych zložiek).

Okruhy pôsobnosti Aloe Vera:
pri črevných a tráviacich problémoch. Aloe Vera je vhodná pre odstránenie chronickej zápchy; zrýchľuje pobyh čriev-peristaltiku. Pomáha pri pálení záhy, gastritíde (zápal žalúdka), pri problémoch s pankreasom (podžalúdková žľaza), obličkami, žalúdočných a dvanástorníkových vredoch, ulceróznej kolitíde a pretože podporuje vylučovanie žlče, je vhodná i pri chorobách pečene. Pomáha aj pri akútnej hnačke, pretože znižuje vylučovanie vody, čo zabraňuje dehydratácii.
tlmí nežiaduce zápaly v tele, najmä zápaly poškodzujúce kĺbovú chrupavku.
Artróza je v súčasnosti najčastejším ochorením kĺbov; vyskytuje sa hlavne u osôb stredného a vyššieho veku, výnimkou však už nie sú ani mladšie vekové kategórie. Artróza vedie k výraznému zhoršeniu pohyblivosti kĺbov, bolestiam kĺbov a pokiaľ nie je správne liečená, často si vynúti operatívne riešenie s implantáciou kĺbovej náhrady. Aloe vera teda môže svojimi protizápalovými účinkami pomôcť predísť vážnemu poškodeniu kĺbov.
preventívna a doplnková liečba nádorových ochorení. Významné zistenie o účinkoch aloe bolo publikované v odbornom časopise Japanese Journal of Cancer Research. Vedci z Okinawy tu informujú o možnosti prevencie nádorových chorôb pravidelným užívaním aloe vera. Nedávne výskumy ukazujú, že najmä vďaka obsahu tzv. lektínov a emodínov je aloe schopná spomaľovať rast a delenie nádorových buniek

účinná detoxikácia. Šťava z aloe vera je účinný detoxikačný prostriedok - efektívne zbavuje telo nežiadúcich látok a jedov. Na podporu detoxikácie sa všeobecne odporúča užívanie aloe vera aspoň dvakrát do roka, a to vždy po dobu dvoch mesiacov na jar a jeseň.

• imunita. Aloe Vera ESI je vysoko kvalitný extrakt z aloe vera, pretože obsahuje min 7000mg polysacharidov v jednom litri. Takto vysoký podiel polysacharidov významne pomáha potláčať infekcie vírusového, bakteriálneho i kvasinkového pôvodu (Candida albicans).

• cukrovka - diabetes mellitus. Klinické štúdie preukázali pozitívny prínos užívania aloe vera pri ochorení cukrovkou. Pomáha chrániť beta bunky slinivky brušnej pred ich vyčerpaním, ale tiež bolo preukázané, že u pacientov, ktorí aloe užívali, došlo ku zníženiu hladiny cukru v krvi.

• Anti-cholesterol. Kvalitné aloe vera má priaznivý vplyv na hladinu cholesterolu, čo preukazuje rada klinických štúdií. Užívanie aloe významne podporuje správnu činnosť pečene a tým napomáha optimalizovať metabolizmus lipidov (tukov). Pozitívnym výsledkom je zníženie hladiny cholesterolu a ochrana organizmu pred kardiovaskulárnymi ochoreniami.

pomoc pri paradentóze. Šťavu z aloe je pre jej výrazné protizápalové účinky možné využiť pre podporu hojenia postihnutých ďasien. 

• kožné poranenia, problémy, psoriáza. Pri aplikácii na poranené miesta pôsobí aloe mierne anesteticky, uľavuje od svrbenia a opuchov, pôsobí na prekrvenie aj tých najhlbších vrstiev pokožky, v mieste poranenia zvyšuje prítok krvi ku poraneniu a stimuluje fibroplasty (kožné bunky zodpovedné za hojenie rán. Aloe Vera je vhodné na hojenie menších rezných rán, odrenín, popálením malého rozsahu, kútikov; vytvára zvlhčujúci film, vďaka čomu rany nevysychajú. Pri spálení slnkom, popálení spôsobených radiáciou pri liečbe rakoviny a iných meších popáleninách podporuje tvorbu nového epitelu a chráni pred bakteriálnou infekciou. V odbornom časopise International Health boli zverejnené výsledky kontrolovanej štúdie, kde potvrdili priaznivé pôsobenie Aloe Vera na psoriázu. Aloe Vera tiež pozitívne pôsobí pri ekzémoch a akné, vždy je však potrebné kombinovať vnútorné a vonkajšie použitie.

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

ESI Čistá šťava z ALOE VERA 1 liter

ESI Čistá šťava z ALOE VERA 1 liter

ESI Čistá šťava z ALOE VERA - 99,8% aloe, 1 liter

- detoxikuje celé telo
- čistí črevá, pečeň, krv, cievy a pokožku
- vhodné pri plynatosti a zápche, nadúvaní, pocite ťažkého žalúdka
- pri žalúdočných vredoch a iných , hojí sliznice
- pri žlčníkových, žalúdočných a črevných problémoch
- posilňuje imunitu, vitaluzuje
- bojuje s Helicobacterom pylori, kandidou, vírusy, plesne a baktérie
...

10 ďalších produktov v rovnakej kategórii: