ESI šťava z ALOE VERA + NONI 1 liter Zväčšiť

ESI šťava z ALOE VERA + NONI 1 liter

916

Nový produkt

Vyvážená receptúra pre posilnenie účinku Aloe vera a Noni. 1Liter

- detoxikuje celé telo
- čistí črevá, pečeň, krv, cievy a pokožku
- vhodné pri plynatosti a zápche, nadúvaní, ťažkom žalúdku
- pri žalúdočných vredoch a iných , hojí sliznice
- pri žlčníkových, žalúdočných a črevných problémoch
- posilňuje imunitu, vitaluzuje
- bojuje s Helicobacterom pylori, kandidou, vírusy, plesne a baktérie
...

Viac detailov

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 2 vernostných bodov. Za obsah košíku získate celkom 2 vernostných bodov , ktoré môžu byť prevedené na zľavový kupón v hodnote 0,20 €.


23,99 € s DPH

Detaily

Spojením šťavy z Aloe vera a Noni vzniká synergický efekt (obe zložky sa navzájom posilňujú vo svojich účinkoch). Ovocie Noni pochádza priamo z Havaja z vulkanických polí bohatých na živiny a stopové prvky. Vďaka prítomností aktívnych zložiek Aloe vera a Noni, ktoré sa vo vyváženom pomere posilňujú a dopĺňajú, je tento výživový doplnok vhodný na celkovú podporu dobrého zdravia. Pre príjemnejšiu chuť má šťava čučoriedkovú príchuť.

Aloe Vera:

- detoxikuje celé telo od škodlivých a odpadových látok

- čistí črevá, pečeň, krv, cievy a pokožku

- zlepšuje vyprázdňovanie, vhodné pri plynatosti a zápche

- zlepšuje trávenie, vhodné pri nadúvaní, pocite ťažkého žalúdka

- protizápalové účinky, vhodné pri žalúdočných vredoch a iných zápalových ochoreniach, hojí sliznice

- pri žlčníkových, žalúdočných a črevných problémoch

- podporuje chudnutie

- posilňuje imunitu

- znižuje prekyslenie organizmu, vhodné pri záhe

- obnovuje zdravú črevnú mikroflóru a obranyschopnosť

- bojuje s Helicobacterom pylori a kandidou

- ničí vírusy, plesne a baktérie

- pri psoriáze, ekzémoch, akné, hemoroidoch (vhodné mkombinovať s telovým gélom)...

- celkovo vitalizuje

Aloe vera obsahuje viac ako 200 zložiek:

- všetky vitamíny (okrem D); antioxidanty A, C, E a vitamíny skupiny B, vrátane vitamínu B12, ktorý je bežný iba v potravinách živočíšneho pôvodu

- minerály (vápnik, horčík, zinok, chróm, selén, fosfor...)

- 18 aminokyselín, z toho 8 esenciálnych (ktoré si organizmus nevie vyrobiť sám)

- enzýmy, ktoré sú potrebné pre správnu činnosť látkovej výmeny

- certifikovaný obsah mukopolysacharidov min. 7000 mg/l

Zloženie: čistá šťava z Aloe vera (Aloe Barbadensis Miller) 66,3%, NONI (Morinda citrifolia) šťava z plodov 26,7%, med 5,7%, ochutené koncentrovanou šťavou z čučoriedok (Vaccinium myrtillus) 0,26%, regulátor kyslosti: kyselina citrónová. Konzervované benzoanom sodným a sorbanom draselným.

Dávkovanie: Pri konkrétnych zdravotných problémoch: prvé 2 týždne- 3 x denne jedna odmerka 20 min pred jedlom, potom 1-2x denne

Pri preventívnom užívaní: prvé 2 týždne- 2x denne, potom 1x denne

Pre deti: polovičné množstvo dávky pre dospelých

Na začiatku užívania Aloe Vera môžete pozorovať prechodné mierne zhoršenie tráviacich problémov, bolesti hlavy, kĺbov, zhoršenie pokožky a pod., je to spôsobené naštartovaním detoxikácie organizmu. Zvyčajne to trvá 3-4 dni, potom tieto príznaky odoznejú a naštartuje sa ozdravovanie organizmu. Počas tohto obdobia neprestávajte v pití Aloe Vera, môžete však znížiť dávku na 1 odmerku denne.

Poraďte sa s lekárom o najvhodnejšom dávkovaní pre Vás pri konkrétnych problémoch.
Pred požitím pretrepať. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku.

Výrobok nebol testovaný na zvieratách. Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

Záruka Aloe vera od ESI :

- Nepasterizované, bez pridania cukru a farbív.

- Čistá forma šťavy - neriedená vodou.

- Pomer zložiek zaručuje posilnenie účinku.

- Aloe šťáva je vyrobena jedinečným spôsobem, v ktorom sa sčítavajú optimálne vlastnosti vnútornej časti listu (bez aloínu) a čistého gélu, obsiahnutého vo vnútri

- Aloe šťava získaná priamo z čerstvej dužiny, krájanej ručne.

- Aloe získaná zberom v Mexiku, pestované bez použitia chemických látok.

- Aloe je spracovana za studena.

- Vyrobené podle prísnych kritérií ISO 9001 (kontrola kvality a obsahu aktívnych zložiek).

Okruhy pôsobnosti Aloe Vera:

- pri črevných a tráviacich problémoch. Aloe Vera je vhodná pre odstránenie chronickej zápchy; zrýchľuje pobyh čriev-peristaltiku. Pomáha pri pálení záhy, gastritíde (zápal žalúdka), pri problémoch s pankreasom (podžalúdková žľaza), obličkami, žalúdočných a dvanástorníkových vredoch, ulceróznej kolitíde a pretože podporuje vylučovanie žlče, je vhodná i pri chorobách pečene. Pomáha aj pri akútnej hnačke, pretože znižuje vylučovanie vody, čo zabraňuje dehydratácii.

- tlmí nežiaduce zápaly v tele, najmä zápaly poškodzujúce kĺbovú chrupavku.

- Artróza je v súčasnosti najčastejším ochorením kĺbov; vyskytuje sa hlavne u osôb stredného a vyššieho veku, výnimkou však už nie sú ani mladšie vekové kategórie. Artróza vedie k výraznému zhoršeniu pohyblivosti kĺbov, bolestiam kĺbov a pokiaľ nie je správne liečená, často si vynúti operatívne riešenie s implantáciou kĺbovej náhrady. Aloe vera teda môže svojimi protizápalovými účinkami pomôcť predísť vážnemu poškodeniu kĺbov.

- preventívna a doplnková liečba nádorových ochorení. Významné zistenie o účinkoch aloe bolo publikované v odbornom časopise Japanese Journal of Cancer Research. Vedci z Okinawy tu informujú o možnosti prevencie nádorových chorôb pravidelným užívaním aloe vera. Nedávne výskumy ukazujú, že najmä vďaka obsahu tzv. lektínov a emodínov je aloe schopná spomaľovať rast a delenie nádorových buniek

- účinná detoxikácia. Šťava z aloe vera je účinný detoxikačný prostriedok - efektívne zbavuje telo nežiadúcich látok a jedov. Na podporu detoxikácie sa všeobecne odporúča užívanie aloe vera aspoň dvakrát do roka, a to vždy po dobu dvoch mesiacov na jar a jeseň.

- imunita. Aloe Vera ESI je vysoko kvalitný extrakt z aloe vera, pretože obsahuje min 7000mg polysacharidov v jednom litri. Takto vysoký podiel polysacharidov významne pomáha potláčať infekcie vírusového, bakteriálneho i kvasinkového pôvodu (Candida albicans).

- cukrovka - diabetes mellitus. Klinické štúdie preukázali pozitívny prínos užívania aloe vera pri ochorení cukrovkou. Pomáha chrániť beta bunky slinivky brušnej pred ich vyčerpaním, ale tiež bolo preukázané, že u pacientov, ktorí aloe užívali, došlo ku zníženiu hladiny cukru v krvi.

- Anti-cholesterol. Kvalitné aloe vera má priaznivý vplyv na hladinu cholesterolu, čo preukazuje rada klinických štúdií. Užívanie aloe významne podporuje správnu činnosť pečene a tým napomáha optimalizovať metabolizmus lipidov (tukov). Pozitívnym výsledkom je zníženie hladiny cholesterolu a ochrana organizmu pred kardiovaskulárnymi ochoreniami.

- pomoc pri paradentóze. Šťavu z aloe je pre jej výrazné protizápalové účinky možné využiť pre podporu hojenia postihnutých ďasien.

- kožné poranenia, problémy, psoriáza. Pri aplikácii na poranené miesta pôsobí aloe mierne anesteticky, uľavuje od svrbenia a opuchov, pôsobí na prekrvenie aj tých najhlbších vrstiev pokožky, v mieste poranenia zvyšuje prítok krvi ku poraneniu a stimuluje fibroplasty (kožné bunky zodpovedné za hojenie rán. Aloe Vera je vhodné na hojenie menších rezných rán, odrenín, popálením malého rozsahu, kútikov; vytvára zvlhčujúci film, vďaka čomu rany nevysychajú. Pri spálení slnkom, popálení spôsobených radiáciou pri liečbe rakoviny a iných meších popáleninách podporuje tvorbu nového epitelu a chráni pred bakteriálnou infekciou. V odbornom časopise International Health boli zverejnené výsledky kontrolovanej štúdie, kde potvrdili priaznivé pôsobenie Aloe Vera na psoriázu. Aloe Vera tiež pozitívne pôsobí pri ekzémoch a akné, vždy je však potrebné kombinovať vnútorné a vonkajšie použitie.

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

ESI šťava z ALOE VERA + NONI 1 liter

ESI šťava z ALOE VERA + NONI 1 liter

Vyvážená receptúra pre posilnenie účinku Aloe vera a Noni. 1Liter

- detoxikuje celé telo
- čistí črevá, pečeň, krv, cievy a pokožku
- vhodné pri plynatosti a zápche, nadúvaní, ťažkom žalúdku
- pri žalúdočných vredoch a iných , hojí sliznice
- pri žlčníkových, žalúdočných a črevných problémoch
- posilňuje imunitu, vitaluzuje
- bojuje s Helicobacterom pylori, kandidou, vírusy, plesne a baktérie
...

10 ďalších produktov v rovnakej kategórii: