HMYZÍK, osviežovač vzduchu, 50 ml Zväčšiť

HMYZÍK, osviežovač vzduchu, 50 ml

Nový produkt

Hmyzzzík je aktívny osviežovač vzduchu vhodný k odpudzovaniu obtiažneho hmyzu. 

Viac detailov

Za tento produkt nie sú žiadne vernostné body.


5,39 € s DPH

Detaily

Hmyzzzík - k odpudeniu hmyzu

Hmyzzzík je aktívny osviežovač vzduchu, ktorý obsahuje unikáltnu kombináciu liečivých éterických olejov. Je vhodný k odpudzovaniu obtiažneho vzduchu (komáre, apod.). Veľmi dobre sa hodí k osvieženiu vzduchu. Osviežovač má praktický rozprašovač a hodí sa k prevoňaniu bytov, kancelárií, a iných priestorov.

Aké vône nájdete v Hmyzzzíku

Osviežovač vzduchu Hmyzzzík obsahuje vyváženú kombináciu liečivých éterických olejov, účinky ktorých sa vzájomne podporujú a doplňujú. Liečivé oleje sú v nich na rozdiel od bežných osviežovačov obsiahnuté vo vysokej miere a priaznivo pôsobia na ľudský organizmus. V osviežovači sme použili céder, ktorý má repelentné účinky. A ďalej citronellu a gerániu, ktoré odpudzujú hmyz. 

Ako osviežovač vzduchu používame 

Osviežovač vzduchu striekajte do stredu miestnosti, nemierne na nábytok ani na textílie. Nestriekajte do ohňa ani na horľavé predmety. Používajte iba v dobre vetraných miestnostiach. Nevdychujte aerosol - v prípade požitia vyhľadajte lekársku pomoc.

Ostatné informácie

Uchovávajte mimo dosahu detí.  Skladujte pri teplote 5 až 20 °C. Osoby, ktoré citlivo reagujú na vonné látky, by mali tento výrobok používať s opatrnosťou. Môže vyvolať zvýšenú citlivosť pri styku s kožou. 

Zloženie

alcohol denat, esenciální oleje: cedr, citronella, geránie

 

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

HMYZÍK, osviežovač vzduchu, 50 ml

HMYZÍK, osviežovač vzduchu, 50 ml

Hmyzzzík je aktívny osviežovač vzduchu vhodný k odpudzovaniu obtiažneho hmyzu. 

14 ďalších produktov v rovnakej kategórii: