Vironal Zväčšiť

Vironal

881

Nový produkt

Možno ho využiť preventívne, ale aj pri akútnych vírusových, mikrobiálnych a bakteriálnych infekciách dýchacích ťažkostiach, kašli, dýchavičnosti a bolesti v krku , pri zápale zažívacieho traktu, pri kolitíde a Crohnovej chorobe, podporuje činnosť sleziny, vyvoláva potenie a harmonizuje imunitný a lymfatický systém. Aj pri liečbe antibiotikami.

Bez cukru

Viac detailov

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 2 vernostných bodov. Za obsah košíku získate celkom 2 vernostných bodov , ktoré môžu byť prevedené na zľavový kupón v hodnote 0,20 €.


22,90 € s DPH

Detaily

Vironal je bioinformačný širokospektrálny bylinný regeneračný prípravok, vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštáloterapie a biorezonancie. Ide o vysoko koncentrovaný produkt obsahujúci bylinné výťažky, éterické oleje a bioinformačné zložky vo vzájomne vyváženom, synergicky pôsobiacom komplexe.

 

 

Bioinformačné prípravky firmy Energy pôsobia na ľudský organizmus na niekoľkých úrovniach súčasne. Zatiaľ čo účinné prírodné látky ovplyvňujúpriamo orgány a pochody v tele, informačné zložky pôsobia prostredníctvom biorezonancie na samotnú príčinu ochorenia.

• AKÚTNE VÍRUSOVÉ, MIKROBIÁLNE A BAKTERIÁLNE INFEKCIE
• DÝCHACIE ŤAŽKOSTI, KAŠEĽ, ZADÚŠAVOSŤ A BOLESŤ V KRKU
• ZÁPALY ZAŽÍVACIEHO TRAKTU, KOLITÍDA A CROHNOVA CHOROBA, PODPORA ČINNOSTI    SLEZINY, HARMONIZOVANIE IMUNITNÉHO A  LYMFATICKÉHO SYSTÉMU
• VHODNÝ AJ PRI LIEČBE ANTIBIOTIKAMI 

 

Vironal má vďaka komplexu výťažkov z rastlín a informácií silné detoxikačné, antioxidačné a regeneračné účinky. Vironal významne posilňuje imunitu a schopnosť tela brániť sa prenikaniu nežiadúcich mikroorganizmov. Dá sa využiť ako účinná obranná bariéra proti širokému spektru patogénov vírusového a bakteriálneho pôvodu, ktoré sa šíria vzduchom a prenášajú kvapôčkovou infekciou alebo potravinami. Je vhodné preventívne ho použiť pri styku s väčším počtom ľudí, najmä v obdobiach vírusových epidémií, a rovnako pri akútnom ochorení. Vironal posilňuje práve tie orgánové systémy, ktoré sa s vonkajšími patogénmi stretávajú ako prvé – dýchací systém, tráviaci systém a kožu. Iba podpora a ochrana ohrozeného terénu znamená správny prístup v boji proti infekčným chorobám (alopatické lieky ničia, bohužiaľ, spolu s patogénom aj bunky napadnutého tkaniva, ktoré je kvôli tomu náchylnejšie na ďalšiu infekciu).

Energetické pôsobenie Vironalu podľa princípov TČM:

Vironal harmonizuje predovšetkým energetické dráhy pľúc, hrubého čreva, sleziny a troch žiaričov.

 Použitie Vironalu:

• podporuje detoxikáciu tela, má antioxidačné a regeneračné účinky
• pôsobí preventívne proti prenosu infekcií
• stimuluje činnosť pľúc, pomáha pri dýchacích ťažkostiach (zadúšavosť, skracovanie dychu)
• stimuluje činnosť hrubého čreva a sleziny
• pomáha pri prevencii a počas vírusových a bakteriálnych ochorení (choroby z nachladnutia, nádcha, viróza, chrípka, stavy horúčky, kašeľ, zápaly priedušiek, bolesti v krku, zápaly nosohltana, angína, zápal dutín, zápal pľúc a žalúdočno-črevné ťažkosti)
• vyvoláva potenie, znižuje horúčku a dá sa kombinovať s antibiotikami
• vhodný doplnok liečby a rekonvalescencie detských chorôb (osýpky, šarlach, ovčie kiahne, rubeola)
• znižuje možnosť návratu chronických infekcií urogenitálneho systému, dýchacích ciest, tráviaceho traktu a kože
• posilňuje imunitný a lymfatický systém
• podporuje činnosť kostnej drene
• je vhodný pri poruchách trávenia, pocitoch plnosti, nadúvaní, žalúdočných a dvanástnikových vredoch spôsobených baktériou Helicobacter pylori, pri chronickom zápale čriev, hnačkách, Crohnovej chorobe, ulceróznej kolitíde a divertikulóze čriev
• zlepšuje vzhľad a elastickosť kože, je vhodný pri suchej pokožke, podporuje hojenie popálenín a epitelizáciu tkaniva

Použitie Vironalu z hľadiska psychiky:

• smútok, melanchólia a uzavretosť, emocionálna otupenosť, pocit neslobody a strach z chybného rozhodnutia, sebepodceňovanie a neschopnosť udržať v živote poriadok, alibizmus, ľpenie na poriadku, vyžadovanie pozornosti a neprirodzenej autority, rozprávanie zo spánku, nočné mory, príp. nespavosť, fóbie

Vironal prináša istotu založenú na pocite, že sme schopní ubrániť svoj životný priestor, posilňuje vôľu a zodpovednosť za vlastný život. Na dosiahnutie lepšieho účinku odporúčame kombinovať Vironal s krémom Droserin z Pentagramu© krémov (aplikácia na postihnuté miesta, reflexné zóny, masáž akupunktúrnych dráh). Kvôli podrobnejším informáciám odporúčame brožúru Regenerácia v Pentagrame®, kde sú detailne opísané základné energetické dráhy a vzťahy medzi jednotlivými orgánmi.

Bylinné zloženie Vironalu:

Krvavec lekársky: Užíva sa ako prostriedok proti horúčkam, pri ochoreniach pľúc, krvácaní a hnačkách. Má veľmi dobré antivírusové a antibakteriálné účinky, pôsobí proti prvokom.
Lipa malolistá: Obsahuje látky podobné vitamínu E, má účinky potopudné, močopudné, spazmolytické a žlčopudné. Užíva sa pri horúčkach a chorobách z nachladnutia.
Materina dúška obyčajná (tymian): Pôsobí proti stafylokokom, streptokokom a salmonelám, má silné antiseptické a dezinfekčné účinky. Užíva sa pri pásovom opare a ochoreniach pľúc, priedušiek a pri kašli.
Sladovka hladkoplodá: Účinné látky obsiahnuté v byline rozpúšťajú hlien a uľahčujú odkašliavanie. Užívajú sa pri žalúdočných vredoch, dne a reumatizme. Majú špeciálne protizápalové účinky, podobné ako glukokortikoidy.

 Vironal bylinky

Benedikt lekársky: Má antibiotické a protivírusové účinky. Obsahuje soli vápnika, horčíka, draslíka, pôsobí silne dezinfekčne a antisepticky. Potláča kvasenie a hnilobné procesy v črevách.
Betonika lekárska: Pôsobí protiastmaticky, kancerostaticky a je vynikajúca pri poruchách tráviaceho ústrojenstva so zapálenou a prekrvenou sliznicou, pri poruchách CNS a bakteriálnych zápaloch.
Chren dedinský: Je silne fytoncídny, pôsobí antibioticky, normalizuje črevnú mikroflóru, výborne odhlieňuje priedušky.
Oman pravý: Má fytoncídne účinky, užíva sa pri kašli, bronchitíde, pri zápaloch čriev, kŕčoch, nadúvaní, pri cukrovke a všetkých ťažkostiach so sliznicami.

Vironal bylinky 

Potočnica lekárska: Obsahuje jód a množstvo vitamínov. Užíva sa pri ochoreniach pečene, žlčníka, sleziny, pri rôznych virózach a ako metabolikum.
Chinínovník lekársky: Obsahuje plazmatický jed, ktorý poškodzuje pôvodcov rôznych infekčných chorôb. Užíva sa pri malárii a podobných infektoch, spojených s horúčkou a zimnicou.
Kapucínka väčšia: Obsahuje prírodné antibiotikum, ktoré aj v najmenších koncentráciách účinkuje na 46 kmeňov baktérií Staphylococcus, ďalej na Proteus vulgaris, Escherichia coli, na salmonelu a ďalšie druhy baktérií.
Divozel veľkokvetý: Tlmí kŕče priedušiek a priedušiniek, pôsobí protizápalovo a je vynikajúci pri astmatickej bronchitíde a kašli. Ovplyvňuje činnosť sleziny a brzlíka.

Vironal bylinky 

Konopáč obyčajný: Ide o rastlinu vysoko účinnú pri liečbe chrípky a viróz, navodzuje potenie. Prvým obyvateľom Severnej Ameriky pomáhala úspešne liečiť závažné ochorenia podobné chrípke, nazývané „zlomeninová horúčka“.
Myrhovník: Má stimulačné účinky, pôsobí protizápalovo ako expektorans a antiseptikum. Užíva sa pri bolestiach v krku, pri vredoch v ústnej dutine, kataroch a pri pľúcnych infekciách.
Afromum melegueta: Označuje sa aj ako rajské semeno. Má antivírusové a protiplesňové účinky. Pozitívne ovplyvňuje CNS, regeneráciu buniek a imunitný systém.
Citrus paradisi (grapefruit): Semená majú antimikrobiálne, antibakteriálne, antivírusové a protiplesňové účinky. Ich výťažok sa užíva pri žalúdočných a črevných infektoch, pri kolitíde a Crohnovej chorobe. Extrakt z jadier pôsobí úspešne aj v koncentrácii 1:1 000 na baktériu Helicobacter pylori, ktorá spôsobuje vznik žalúdočných vredov.

Vironal bylinky 

Vironal ďalej obsahuje éterické oleje (napr. myrhový, eukalyptový a gáfrový) a informácie z rastlín, olejov a nerastov (napr. jaspisu a antimonitu).
 

Regeneračný postup a dávkovanie:

Pred použitím dôkladne pretrepte (asi 21x). Informačné zložky sa zdynamizujú a účinnosť prípravku sa zvýši.
Dávkovanie: Pre dospelých 2–7 kvapiek 1–3x denne, pre deti od 12 rokov 7 kvapiek za deň, deti od 3 rokov 2 kvapky za deň. Užívajte pol hodiny pred jedlom alebo po ňom, najlepšie riedené vodou, prípadne nakvapkajte na lyžičku a užívajte priamo. Na podporu detoxikácie tela je pri regeneračnej kúre vhodné zvýšiť príjem tekutín. Presné dávkovanie konzultujte so svojím lekárom alebo terapeutom.
V prípade chronických ochorení odporúčame užívať minimálne dávky, v akútnych štádiách je možné dávku zvýšiť. Pri prechodnom zhoršení stavu treba znížiť dávkovanie, pokiaľ zhoršenie nepominie, a až potom sa vrátiť k pôvodnému dávkovaniu. Nie je vhodné prestávať v užívaní prípravku, pretože ide o spätný regeneračný proces, pri ktorom sa môžu objaviť príznaky predchádzajúcich ochorení (reverzná reakcia). Tento jav je znakom pozitívnej odpovede organizmu, ktorá informuje o tom, že prichádza uzdravovanie!

Pri ťažších a chronických stavoch odporúčame spočiatku nižšie dávkovanie a konzultáciu podávania prípravku s lekárom. Vhodné pre diabetikov. V tehotenstve neužívajte žiadne regeneračné prípravky, iba po dohode s lekárom. Nevhodné pre deti do 3 rokov.

Po 3 týždňoch užívania urobte vždy 1 týždeň prestávku. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Vhodné pre diabetikov.

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Vironal

Vironal

Možno ho využiť preventívne, ale aj pri akútnych vírusových, mikrobiálnych a bakteriálnych infekciách dýchacích ťažkostiach, kašli, dýchavičnosti a bolesti v krku , pri zápale zažívacieho traktu, pri kolitíde a Crohnovej chorobe, podporuje činnosť sleziny, vyvoláva potenie a harmonizuje imunitný a lymfatický systém. Aj pri liečbe antibiotikami.

Bez cukru

12 ďalších produktov v rovnakej kategórii: