Kajenské korenie (Cayenne) 20g

550

Nový produkt

Liečivé korenie z chili papričiek /Capsicum frutescens/.Jedinečné použitie na detox ako aj na kuracie mäso alebo morčacie na steaky a grilovanie.Pri Detox kúre uvoľňuje nahromadený hlien vo vnútorných výstelkách tela, kde sa ukladajú toxíny , taktiež má antibakteriálne účinky.

Obsah: 20g

klinicky testované

Viac detailov

Za tento produkt nie sú žiadne vernostné body.


1,19 € s DPH

Pridať do obľúbených

Detaily

Kajenské korenie, z gréckeho slova "štípať", v skutočnosti nie je korenie, ale prášok zo sušených chili papričiek druhu Capsicum frutescens. Pochádza z Indie a do Európy bol privezený v 16 storočí. Má žltú až červenú farbu a veľmi pálivú chuť. Kapsaicin, pálivá zložka kajenského korenia má na telo zahrievajúci účinok. Pri Neera Detox kúre uvoľňuje nahromadený hlien vo vnútorných výstelkách tela, kde sa ukladajú toxíny. Zvyšuje produkciu slín až 20 krát.

Podporuje látkovú výmenu a vďaka tomu organizmus spaľuje tuky až o 25% rýchlejšie. Tuk sa neukladá v tele, ale hneď sa premení v energiu. Ďalšie látky obsiahnuté v cayenskom korení okrem toho podporujú tvorby hormónu šťastia, endorfínu – a kto je veselý- menej je. Ďalšími účinkami kajenského korenia je úľava pri bolestiach hlavy, prospieva žalúdočnému a črevnému traktu , je prevenciou proti žalúdočným vredom, chráni pred infekciou, znižuje obsah cholesterolu, pôsobí proti obezite. Obsahuje vitamín C a horčík. Vďaka karotenoidom a flavonoidom má antibakteriálne účinky, čím posilňuje aj celkovú imunitu.

Cayenne paprika

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

29 ďalších produktov v rovnakej kategórii: