ARGIRELINE - pleťová maska

974

Nový produkt

ARGIRELINE omladzujúca pleťová maska s BOTOX účinkom.Jedinečná bez bolestivých zákrokov špecializovaných plast.lekár.zariadení.

Objem: 1x6 g

Viac detailov

Za tento produkt nie sú žiadne vernostné body.


2,19 € s DPH

Pridať do obľúbených

Detaily

ARGIRELINE omladzujúca pleťová maska s BOTOX účinkom

Prachová maska „botoxového typu“, rastlinného pôvodu  s výraznými omladzujúcimi účinkami. Vyhladzuje vrásky tváre, hlavne na čele, okolo očí a pier, bez použitia ihiel. Rastlinný polypeptid ARGIRELINE patrí medzi  inovatívne , moderné  a z hľadiska nežiadúcich  účinkov bezpečné kozmetické ingrediencie . V kombinácii s morskými riasami pleť nadobudne mladistvý vzhľad, pevnosť a elasticitu. Na dosiahnutie  maximálneho efektu používajte počas prvého týždňa denne a následne 1-2 krát týždenne. Vedecky dokázené, že pri pravidelnom používaní počas 30 dní sa mimické vrásky redukujú o 60%.

Návod na použitie: Zmiešajte 6g prášku s 15-20g vlažnej vody. Zmes miešajte asi 1 min., kým sa nevytvorí homogénna hmota, ktorú hneď aplikujte na pleť. Po zaschnutí /6-10 min./ vznikne gumový film, ktorý sa ľahko odstráni stiahnutím. Maska sa môže aplikovať na tvár, krk a dekolt. Balenie vystačí na 1použitie.

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: