Medovina Včelovina Original 0,75L

Nový produkt

Jedinečná zlata lahodná Medovina to je Včelovina Originál. Mnohonásobný držiteľ ocenení za chuť. Vcelovina sa vyrába za studena, kvasí pri 17 °C. V kombinácii s pramenitou vodou, tromi vynikajúcimi druhmi medu z oblasti Malých Karpát a pracovitými kvasinkami Saccharomyces cerevisiae vzniká nápoj, ktorému len tak lahko neodoláte nápoju od SK majstrov včelárov.

Objem: 0,75l

Viac detailov

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 1 vernostný bod. Za obsah košíku získate celkom 1 vernostný bod , ktoré môžu byť prevedené na zľavový kupón v hodnote 0,10 €.


10,49 € s DPH

Pridať do obľúbených

Detaily

Trištvrte litra zlata v klasickej flaške - to je Včelovina Originál. Mnohonásobný držiteľ ocenení za chuť. Vcelovina sa vyrába za studena, kvasí pri 17 °C. V kombinácii s pramenitou vodou, tromi vynikajúcimi druhmi medu z oblasti Malých Karpát a pracovitými kvasinkami Saccharomyces cerevisiae vzniká nápoj, ktorému len tak lahko neodoláte.

Prečo každému chutí?

1. Na dobré si treba počkať. Na rozdiel od väčšiny medovín, Včelovina kvasí v nízkych teplotách okolo 17 °C. Výroba za studena je náročnejšia, no odmenou za trpezlivosť je, že v nápoji sa lepšie zachovajú chuťové nuansy medu.

2. Z troch druhov medu
Včelovina je výsledok dlhého experimentovania s medom. Dômyselnú chuť, akú nenájdete nikde inde, sme dosiahli zmiešaním troch rôznych druhov medov. Ich vyvážená kupáž je základom budúcej chuti a arómy Včeloviny.

3. Čistá príroda
Pri výrobe Včeloviny nepoužívame chemické konzervanty, arómy ani farbivá. Základom je med, voda a majstrovstvo včelárov.

4. Štyrikrát filtrovaná voda
Pri výrobe používame čistú pitnú vodu z oblasti Malých Karpát, śtvornásobne filtrovanú, s vhodným pomerom minerálov.

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

17 ďalších produktov v rovnakej kategórii: