Novinka Včelí med medovicový 480g Zväčšiť

Včelí med Medovicový 480g

Nový produkt

Najznámejší svetový liek v medoch zo Slovenska.Vyhľadávaný včelí med Medovicový z včelej farmi pôvodom SK.Konzumácia kvalitného medu má na zdravie človeka preukázateľné pozitívne účinky.Tento kvalitný Medovicový med porovnatelne lepší v testoch bioaktívnych zložiek ako manuka.

Obsah: 480g

 
 

Viac detailov

Za tento produkt nie sú žiadne vernostné body.


9,99 € s DPH

Detaily

Tento med, ktorý Vám ponúkame, je uznaný svetovou včelárskou organizáciou APIMONDIA za najkvalitnejší medov na svete. Na svojom konte má viaceré  svetové uznania kvality. Vyznačuje sa najmä svojou lahodnou chuťou, nádhernou tmavou farbou a vôňou. Obsahuje veľmi veľké množstvo minerálov a stopových prvkov. Medovicový med včelí . Je to med, ktorý pochádza z lesov, lesných lúk a údolí. V čase, keď ho včielky prinášajú do úľov, tak  začína v lese  znáška z medovice, ale súčasne ešte  kvitnú rôzne druhý lesných kvetov a ihličnanov. Preto je  tento med  včielkami pomiešaný z rôznych druhov medu. Najčastejšie ide o medovicu  jedľovú, smrekovú alebo z listnatých stromov a nektár z kvetov malín, černíc, lipy.  Farba  tohto medu je už  tmavšia ako pri kvetovom mede a jeho chuť  býva rôzna. Závisí to od toho, z čoho včielky  tento med  namiešajú a v akom pomere. Iné sú chute s prímesou lesného a lipového medu aj s vôňou malinového  a černicového medu.  Pomer  nie je nikdy rovnaký, a preto nemá tento med ani stále rovnakú chuť.Pod označením med včelí Medovicový zmiešaný predávame len med, ktorý spĺňa náročné  požiadavky:   chuť, farbu, elektrovodivosť, obsah vody, nemá prímes iného medu. Med predávame v takom stave v akom ho odoberieme od včiel, bez akýchkoľvek úprav alebo prídavných látok.Čistý prírodný produkt. Med včelí Medovicový zmiešaný SK 257 ES Medar Včelia Farma zo Slovenska.Konzumácia kvalitného medu má na zdravie človeka preukázateľné pozitívne účinky. Kontrola kvality a pravosti medu je tak nevyhnutným predpokladom pre využitie týchto pozitívnych účinkov.Novú metódu na presné kvantifikovanie antibakteriálnej bielkoviny, defenzínu-1, ktorá je stabilnou súčasťou každého pravého medu. Na základe prítomnosti tejto bielkoviny a stanovenia jej hladiny, vieme povedať, čím viac defenzínu-1 sa v mede nachádza, tým má daný med lepšie antibakteriálne účinky. Med s vysokým obsahom defenzínu-1 je potom vhodne použiť aj na medicínske účely, liečbu rôznych rán či popálenín. Tento slovenský med medovicový porovnaný v testoch bioaktívnych látok pri prevencii kvality zdravia ocenený odborníkmi a uznaný ako lepší a kvalitnejší ako med Austrálie,N.Zelandu manuka.Rýchlejšia rekonvalen.ako aj hojenie rán pri použití nášho slovenského medovic.medu.

 Po množstve medzinárodných a svetových úspechov tohto medu a  rokoch vedeckého výskumu nášho  medu sa potvrdilo, že jeho účinky na ľudské telo sú skutočne vynikajúce, dokonca ešte lepšie ako má svetovo uznávaný med  Manuka. Viac informácií o tomto výskume nájdete tu: (http://www.medar.sk/fotky3821/Zbornik_2015_Medicinske_vyuzitie_vcelich_produktov.pdf)

 
 

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Včelí med Medovicový 480g

Včelí med Medovicový 480g

Najznámejší svetový liek v medoch zo Slovenska.Vyhľadávaný včelí med Medovicový z včelej farmi pôvodom SK.Konzumácia kvalitného medu má na zdravie človeka preukázateľné pozitívne účinky.Tento kvalitný Medovicový med porovnatelne lepší v testoch bioaktívnych zložiek ako manuka.

Obsah: 480g

 
 

17 ďalších produktov v rovnakej kategórii: