Propolis EXTRA 5% spray 25ml Zväčšiť

Propolis EXTRA 5% spray 25ml

1035

Nový produkt

Propolis EXTRA 5% spray 25ml

Balenie: 25 ml

Viac detailov

Za tento produkt nie sú žiadne vernostné body.


6,39 € s DPH

Detaily

Propolis EXTRA 5% spray 25 ml

Propolisové tinktúry sú už viac ako 10 rokov obľúbeným prípravkom na bakteriálne, vírové a infekčné napadnutie kože, kútikov úst a na anginózne stavy. Prípravok obsahuje prírodný rafinovaný PROPOLIS, ktorý priaznivo pôsobí na povrch kože a sliznice. Má ochranné a dezinfekčné účinky na množstvo patogénnych mikroorganizmov. Ničí alebo bráni v raste niektorým baktériám, vírom, hubám, kvasinkám a pliesňam. Dokáže miestne tlmiť bolesť, upravuje mikroflóru v ústnej dutine. Vhodný je taktiež k dezinfekcii menších poranení kože, prípadne ošetruje niektoré ekzémy. Pomáha pri paradentóze. Klinické testovanie v SRN dokázalo pri vonkajšom a vnútornom použití účinnosť prípravkov na ničenie herpetických ťažkostí a vírových ochorení.

Oblasť použitia: Podporný prostriedok určený k starostlivosti o ústnu dutinu a k starostlivosti o pokožku. Na problematické miesta ústnej dutiny a pokožky aplikujte prípravok priamo. K vyplachovaniu ústnej dutiny použite 3 x denne 3 až 5 vstrekov. Zloženie: Ethanol, Aqua, Propolis štandardizovaný 5 %, Menthol

Dávkovanie: 3 x denne 3 až 5 vstrekov do dutiny ústnej Upozornenie: Nevhodné pre deti do 14 rokov, pre epileptikov a osoby citlivé na včelie produkty. Tehotné a dojčiace ženy môžu užívať len po porade s lekárom. Obsahuje zdroj fenylalanínu.

Skladovanie: Skladovať na tmavom a suchom mieste pri izbovej teplote

Minimálna trvanlivosť: 36 mesiacov od dátumu výroby

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Propolis EXTRA 5% spray 25ml

Propolis EXTRA 5% spray 25ml

Propolis EXTRA 5% spray 25ml

Balenie: 25 ml

17 ďalších produktov v rovnakej kategórii: