NEERA sirup 1l

332

Nový produkt

Sirup stromový NEERA, detoxikácia, chudnutie.INFO k detox kúre : Budete ešte potrebovať aj kajenské korenie, citróny - citrónovú šťavu, vodu.U nás v ponuke - v predaji aj potrebné korenie, citrónová šťava alebo aj skvelá praveká voda.

Očistiť sa, zosilnieť a schudnúť!

Objem : 1,0l

Čo budete k sirupu Neera ešte potrebovať?

Viac detailov

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 4 vernostných bodov. Za obsah košíku získate celkom 4 vernostných bodov , ktoré môžu byť prevedené na zľavový kupón v hodnote 0,40 €.


48,84 € s DPH

Pridať do obľúbených

Detaily

Neera (čítajte níra) je účinná a osvedčená detoxikačná a revitalizačná diéta, ktorá stimuluje prečisťujúce procesy nášho tela a zároveň uspokojuje náš pocit hladu nahradením pevnej potravy čistým, prírodným a výživným nápojom. Diétu vyvinul pred viac ako 50 rokmi skúsený havajský naturopat Stanley Burroughs. Odvtedy sa stala veľmi populárnou v mnohých krajinách na svete.
Táto kúra bola vyvinutá tak, aby podporovala prirodzené očisťovacie pochody v našom organizme, ale zároveň v priebehu tohto procesu predišla pocitom hladu a úbytku energie. Vedľajším, ale veľmi vítaným účinkom Neera® kúry je zníženie nadváhy.
Väčšina ľudí,ktorí túto kúru absolvovali, uvádza zníženie váhy o 3 až 10 kg. Pretože príčinou úbytku telesnej váhy nie je strata vody, ale predovšetkým odbúranie nadbytočných tukových zásob a nahromadených odpadových látok, iba veľmi malá časť váhy (ak vôbec nejaká) sa po ukončení diéty vráti.
Tým najpodstatnejším je však niečo iné: Neera® kúra pomôže organizmu nájsť svoju prirodzenú rovnováhu a "pripomenie" mu jeho zmysel pre zdravú a vyváženú stravu. Pokiaľ teda hodláte zmeniť a zlepšiť svoj spôsob stravovania a celý životný štýl, Neera® je tým najlepším začiatkom.
 
- Neera prírodný sirup je starostlivo vyvážená zmes najčistejšej miazgy juhoázijskej palmy arenga a najkvalitnejšieho kanadského javorového sirupu stupňa C+. Javorový sirup dodáva počas kúry energiu vo forme ľahko stráviteľných cukrov a palmový sirup zaisťuje bohatý prísun minerálov.

Tabuľka obsahu minerálov a stopových prvkov v prírodnom stromovom sirupe:

Prvok

mg / kg (prvok / sirup)

Železo (Fe)

12,1

Mangán (Mn)

18,9

Zinok (Zn)

49,5

Horčík (Mg)

144

Vápnik (Ca)

358

Sodík (Na)

457

Draslík (K)

3963

Zloženie živín

 

zložka 

na 100 g

energia

264 kcal

bielkoviny

1,1 g

uhlohydráty

64,9 g

tuky

0,0 g


Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

15 ďalších produktov v rovnakej kategórii: